مقالات

قیمت صندلی ماساژور

قیمت صندلی ماساژور

قیمت صندلی ماساژور

در این مقاله قصد داریم با شما عزیزان درباره قیمت صندلی ماساژور و عوامل موثر بر قیمت مبل های ماساژور صحبت کنیم.

همانطور که میدانید صندلی های ماساژور کالاهای پزشکی و ورزشی هستند که توسط متخصصین و مهندسین علم پزشکی طراحی و تولید میشوند.

هدف از طراحی و تولید صندلی های ماساژور حفظ و بهبود سلامتی شما عزیزان میباشد از این رو این کالاها کاملا ایمن و بی خطر میباشند و در واقع قیمت صندلی ماساژور ، هزینه ای است که برای حفظ سلامتی خود پرداخت میکنید.

قیمت صندلی ماساژور بسته به عوامل مختلفی مانند برند، مدل، امکانات و ویژگی‌ها، متفاوت است. به طور کلی، قیمت صندلی‌های ماساژور در ایران از حدود 200میلیون تومان شروع می‌شود و تا بیش از 300 میلیون تومان نیز می‌رسد.

صندلی‌های ماساژور ارزان‌قیمت معمولاً از امکانات و ویژگی‌های محدودی برخوردار هستند. این صندلی‌ها معمولاً دارای 1 موتور ماساژ هستند و فقط چند برنامه ماساژ را ارائه می‌دهند. از این رو قیمت صندلی ماساژور تک هسته ای با قیمت صندلی ماساژور دو هسته ای متفاوت است .

صندلی‌های ماساژور باکیفیت معمولاً از امکانات و ویژگی‌های بیشتری برخوردار هستند. این صندلی‌ها معمولاً دارای 2 موتور ماساژ هستند و برنامه‌های ماساژ متنوعی را ارائه می‌دهند. همچنین، این صندلی‌ها معمولاً از فناوری‌های پیشرفته‌تری مانند ماساژ شیاتسو، ماساژ سوئدی و ماساژ گرم استفاده می‌کنند و همچنین از هوش مصنوعی بهره میبرند .

قیمت صندلی ماساژور

قیمت مبل ماساژور Aront

کمپانی Aront ، یک شرکت بزرگ در زمینه طراحی و تولید صندلی ماساژور میباشد . این شرکت برای تولید مبل های ماساژور خود تمام مجوز های لازم را از سازمان غذا و دارو ایالات متحده و سایر سازمان های معتبر اروپایی در این زمینه دریافت کرده است .

صندلی های ماساژور آرونت را باید از نظر فنی و ظاهری مورد بررسی قرار داد تا بیشتر بتوان با عواملی که بر قیمت صندلی ماساژور تاثیر مگذارند اشنا شد .

قیمت صندلی ماساژور

مهمترین ویژگی های صندلی ماساژور

از مهمترین ویژگی های فنی صندلی ماساژور میتوان به  موارد زیر اشاره کرد که بر قیمت صندلی ماساژور تاثیر میگذارد :

موتور یا هسته های ماساژ دهنده ، اسکن و هوش مصنوعی ، تعداد کیسه های هوای ماساژ دهنده ، ویژگی هایی از قبیل سیستم گرمایشی صندلی ماساژور ، سیستم صوتی و پخش موزیک ، سیستم کنترل صوتی یا Voice controller  و فضاهایی از بدن که ماساژ داده میشود بطور مثال در برخی از مدل ها، ماساژ در ناحیه پا تکامل یافته تر میباشد .

موتور یا هسته ماساژ دهنده در برخی از مدل های صندلی ماساژور آرونت تک هسته ای و در برخی دو هسته ای میباشند مانند صندلی ماساژور RT-8800 .

در صندلی ماساژور دو هسته بطور همزمان قسمت فوقانی و تحتانی بدن شما ماساژ داده میشود و این یک مزیت بزرگ میباشد که بر قیمت صندلی ماساژور تاثیر دارد.

در صندلی های ماساژور تک هسته ای ، یک حرکت ریلی از بالا به پایین وجود دارد که ناحیه پشت شما را ماساژ میدهد .

اسکن و هوش مصنوعی صندلی ماساژور که در حکم مغز متفکر صندلی ماساژور میباشد که در مبل های ماساژور پیشرفته این قابلیت وجود دارد و تاثیر مستقیمی بر قیمت صندلی ماساژور میگذارد.

قبل از شروع برنامه ماساژ مورد نظرتان ، صندلی ماساژور ابتدا بدن شما را بطور دقیق اسکن میکند و سپس اطلاعات بدست آمده را به هوش مصنوعی ارسال میکند.

قیمت صندلی ماساژور

هوش مصنوعی صندلی ماساژور ، داده های دریافتی را پردازش کرده و سپس با اطلاعات بدست آمده برنامه مورد نظر شما را اجرا میکند.

از این رو ممکن است یک برنامه ماساژ مانند برنامه ماساژ شیاتسو، بر روی دو فرد بطور متفاوت اجرا شود .

چراکه ممکن است در بدن فرد A گرفتگی در ناحیه کمر بیشتر باشد و در بدن فرد B در ناحیه پا کمی گرفتگی باشد .

از این رو برنامه ماساژ طوری تنظیم میشود که تمرکز را برای رفع گرفتگی قرار دهد و آن ناحیه را بیشتر ماساژ دهد .

تعداد کیسه های هوا در مدل های مختلف صندلی ماساژور نیز متفاوت میباشد و هرچه این کیسه های هوا یا Air Bags بیشتر باشد نیز طبیعتا بر قیمت مبل ماساژور تاثیر خواهد گذاشت .

سیستم گرمایشی در صندلی های ماساژور مانند مبل ماساژور RT-8713 یا دیگر مدل های پیشرفته و بروز از نوع سیستم گرمایشی گرافن میباشد .

ساختار سیستم گرمایشی گرافن طوری طراحی شده است که گرما را در کمترین زمان و به بهترین شکل به بدن کاربر منتقل نماید .

در صندلی ماساژورRT-8800 یا مبل ماساژور RT-8713 علاوه بر سیستم کنترل اصلی دستگاه ، سیستم کنترل صوتی نیز قرار گرفته است .

قیمت صندلی ماساژور

با استفاده از این سیستم کنترل میتوانید از طریق فرمان صوتی به صندلی ماساژور خود دستورات از پیش تعریف شده را بدهید .

در زمان ماساژ ، گوش دادن به یک موزیک لذت بخش و آرامش بخش میتواند بر لذت ماساژ شما بیفزاید .

کیفیت سیستم پخش موزیک در انواع مدل های صندلی ماساژور آرونت در بالاترین کیفت خوب میباشد و مجهز به فناوری Hi-Fi میباشند .

تغییردر ساختار برخی صندلی های ماساژور و تکامل آن ها سبب شده ناحیه بیشتری از بدن را تحت پوشش قرار دهند .

بطور مثال در مبل ماساژور RT-8713 ناحیه کف پا پوشیده شده و نیز قسمت ساق پا و زانو نیز درگیر شده و بطور کامل تری نسبت به صندلی ماساژور RT-8800 ماساژ داده میشود .

یک نکته مهمی که باید به آن توجه داشت ، برنامه های ماساژی است که بر روی صندلی های ماساژور شبیه سازی میشود .

طبیعتا با پیشرفت علم و گسترش تکنولوژی ، این شبیه سازی نیز پیشرفت کرده و در صندلی های ماساژور روز دنیا شما ماساژ طبیعی تر و حرفه ای تر را تجربه میکنید .

قطعا نوع ماساژی را که در صندلی ماساژور RT-7709 یا همان مبل ماساژور یوگا تجربه میکنید با یک صندلی ماساژور قدیمی مانند RT-8710S متفاوت است و غیر قابل مقایسه !

قیمت صندلی ماساژور

تاثیر ظاهر بر قیمت صندلی ماساژور

یک صندلی ماساژور حرفه ای و پیشرفته از تمام جهات پیشرفته و بروز میباشد  .

قطعا طراحی ظاهری مبل ماساژور باعث جلب توجه شما میشود چرا که این کالا باید بخشی از دکوراسیون منزل شما را تشکیل دهد و در فضای داخلی منزل یا دفتر کار شما قرار بگیرد.

صندلی های ماساژور آرونت در طرح های مختلفی روانه بازار شده اند که هر کدام زیبایی های خاص خود را دارد .

قیمت صندلی ماساژور

بطور مثال مبل ماساژورRT-8800 که به صندلی ماساژور لامبورگینی نیز معروف است چرا که این مبل ماساژور با الگو برداری از خودروی Lamborghini  طراحی شده است .

همچنین استفاده از متریال درجه یک در ساخت بدنه صندلی ماساژور و نیز پوشش چرم از نوع PU باعث شده که  مبل های ماساژور آرونت در بالاترین کیفیت خود قرار بگیرند .

از خصوصیات چرم PU میتوان به ضد حساسیت ،تعریق و باکتری آن اشاره کرد همچنین این نوع پوشش دوام و انعطاف بالایی دارا میباشد .

بدنه خارجی صندلی ماساژور آرونت از نوع فایبر میباشد که در بسیار مقاوم و سبک میباشد .

مسائلی که در بالا به آن ها اشاره کردیم و مورد بررسی قرار دادیم از جمله عواملی هستند که بر قیمت صندلی ماساژور تاثیر مستقیم دارند .

در ایران و با توجه به مسائل ارزی و گمرکی نیز عواملی در قیمت صندلی ماساژور تاثیر میگذارند که در مقاله های آتی به آن ها اشاره خواهیم کرد.

قیمت صندلی ماساژور

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *