مقالات

مبل ماساژور آرونت

مبل ماساژور آرونت

مبل ماساژور و سلامت روان شما

در شرکت مبل ماساژور آرونت ، ما میدانیم که مبل ماساژور آرونت شخصی شما میتواند کارایی بالاتر از تسکین درد های عضلانی شما و یا حتی ایجاد آرامش در ماهیچه های بدن شما بعد از یک روز سخت کاری داشته باشد .

این امر بدین دلیل است که داشتن صندلی ماساژور درواقع بهترین شکل مراقبت از خود و سرمایه گذاری بر روی سلامت جسمی و روحیتان میباشد .

شاید تعجب کنید که بدانید صندلی ماساژور علاوه بر تاثیر مثبت بر جشم و عضلات شما ، باعث ایجاد حس آرامش و نشاط در شما میشود و برای سلامت روحی و روانی شما بسیار مفید و مناسب است .

مبل ماساژور آرونت

ماساژ یک روش طبیعی برای تقویت هورمون شادی

سروتونین هورمونی است که خلق و خوی انسان را تثبیت میکند و احساس شادی او را تقویت میکند . همچنین بسیاری از داروهای ضد افسردگی برای تقویت و ترشح این هورمون در بدن ساخته شده اند .

اما ماساژ میتواند یک جایگزین فوق العاده کارامد و طبیعی برای این مورد باشد . مطالعات نشان میدهد که ماساژ میتواند سطح سروتونین و دوپامین را تا 30 درصد افزایش دهد و سبب شادی و سلامت روان انسان شود .

مبل ماساژور آرونت

کاهش افسردگی واضطراب با صندلی ماساژور

ماساژ نتنها میتواند خلق و خوی مارا تقویت کند بلکه باعث کاهش استرس و اضطراب میشود که تاثیر بسیار منفی بر سلامت روان انسان دارد .

طی یک مطالعه دقیق در بیمارستان E-Da در تایوان ، به این نتیجه رسیدند که افراد مبتلا به افسردگی ازطریق ماساژ این علائم را به شدت کاهش داده اند و در روند بهبودی آن ها موثر بوده است .

ماساژ استرس را از بین میبرد

همه ی ما میدانیم که ماساژ احساس شگفت انگیزی دارد . اما اگر شغل پر استرسی دارید میدانید که داشتن یک راه فرار برای رسیدن به آرامش پس از یک روز سخت کاری چقدر ضروری و مهم است .

خواص کاهش استرس و اضطراب بوسیله صندلی های ماساژور از نظر علمی ثابت شده است .

طی مطالعه ای به مدت 10 هفته بر روی پرستارانی که در زمان کار استرس بسیاری را متحمل میشوند نشان داد که استفاده از صندلی ماساژور آن هم یک مرتبه در هفته به کاهش شدید علائم مرتبط با استرس مانند تنش شانه ، مفاصل و تنش و خستگی عضلات منجر شده است .

مبل ماساژور آرونت

خواب بهتر یعنی سلامت روانی بهتر

چرخه خواب سالم برای سلامیت جسم و روح شما امری ضروری است ، اما بسیاری از ما بدلیل زندگی پرمشغله روزانه و یا بی خوابی بالینی ، میزان خواب توصیه شده طی شبانه روز را که باید درافت نمیکنیم .

محرومیت از خواب میتواند آثار بسیار مخربی بر سلامت روان شما داشته باشد .اما خوشبختانه ماساژ منظم میتواند کلیدی برای باز کردن رویاهای شیرین برای همیشه باشد .

مطالعات ثابت کرده است که کاهش استرس و تقویت آرامش در واقع به افراد این امکان را میدهد که خواب و استراحت بهتری داشته باشند .

به طور خاص، ثابت شده است که ماساژ درمانی بی خوابی مربوط به یائسگی، سرطان، سندرم پای بی قرار و موارد دیگر را کاهش می دهد.

برای بهبود سلامت روان خود با مبل ماساژور آرونت خود، فروشگاه آرونت، فروشگاه پیشرو مبل ماساژ آرونت در ایران، سری بزنید تا طیف کاملی را که در ایران ارائه می شود را مشاهده نمایید .

تمام مدل های صندلی ماساژور دارای سیستم صوتی داخلی بلوتوث، طراحی صرفه جویی در فضا و فناوری جاذبه صفر هستند.

به علاوه، آنها با تخصص پیشرو و خدمات بی‌نظیر آرونت، با ضمانت 2 ساله، خدمات پس از فروش به مدت 10 سال و تحویل و نصب رایگان ارائه می‌شوند .

 بنابراین تنها کاری که باید انجام دهید این است که در صندلی ماساژ مجلل جدید خود فرو رفته و استراحت کنید.

توجه : شرکت نیکان آسا پرشین تنها نماینده انحصاری مبل ماساژور آرونت در ایران میباشد .

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *